باغ های خوراکی در گلدان ها – تبدیل پاسیوی خود به باغی خوراکی

امروزه می توان سالاد باغی کاملی را از گلدان های پاسیو و ظروف شامل طیف وسیعی از گل ها که هم زیبا و هم خوراکی هستند ، برداشت. این گلهای خوراکی باغی زمانی به عنوان تزیین مورد استفاده قرار می گرفتند ، اما دیگر نه. گل بنفشه ، گل همیشه بهار گلدان ، آفتابگردان ، نسترن و گل ذرت از جمله گلهایی است که می توانید در کنار سایر مواد سالاد در پاسیوی خود پرورش دهید. شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که از مخلوط مناسب و بدون خاک در گلدان ها یا ظروف خود استفاده می کنید. از آنجا که این نوع خاک به سرعت خشک می شود ، شما باید مرتباً آبیاری کنید.

برای ایجاد باغ خوراکی خود ، انواع دانه های سالاد سبز را در یک ظرف بزرگ مخلوط کنید. همانطور که برگهای بالغ آنها برای هر سالاد از هر رقم بریده می شود ، اجازه می دهد تا کاهو دوباره رشد کند تا بتوانید دوباره تیتان را برداشت کراسولا کنید. سالاد نه تنها خوشمزه است بلکه برگها از رنگ ، شکل و بافت متضادی برخوردار هستند. برخی از تثبیت کننده های سالاد خوراکی که می توانند در گیاهان رشد کنند ، هویج برگ خوراکی ، شاه ماهی ، کلم پیچ ، چغندر و کاهو برگ فرفری است. بذرها را می توان در گلدانهای ذغال سنگ نارس برای شروع کاشت و به یک گیاه بزرگتر دائمی منتقل کرد. تنوع رنگی که در برگهای کاهو وجود دارد باعث ایجاد یک سالن کاملاً زیبا سالاد می شود.

سبدهای معلق همچنین می توانند محلی برای انواع مختلف گوجه فرنگی و جعفری با پونه کوهی برای رایحه پیدا کنند. یک سبد آویز دیگر را می توان با گیاهان مورد علاقه خود یا پیاز سبز و لوبیای دونده گل و قرمز آبشار کاشت. Lobelia آبی یا سفید رنگی که قابل خوردن نیست ، به ظرافت های رنگی تفاوتی می بخشد.

سپس آن سطل وجود دارد که فریاد می زند توت فرنگی هایی که در وسط آن قرار دارند و یک گیاه سالمی خوراکی در وسط آن قرار دارد. اسفناج به سرعت رشد می کند و تغییرات جالبی ایجاد می کند زیرا سایر ارقام هنوز در حال رشد هستند.